Skąd się biorą kwiaty

22 kwietnia 2015

Wiele osób pyta nas skąd bierzemy piękne kwiaty do naszych kompozycji, więc postanowiłyśmy uchylić rąbka tajemnicy i zabrałyśmy na zakupy aparat. Pokochałyśmy kwiaty tak bardzo, że ku naszemu zdziwieniu okazało się, że nie dość, że można przywyknąć do wstawania o dzikich porach, to można to robić z ochotą :) Na giełdzie kwiatowej meldujemy się o wschodzie słońca, a nawet wcześniej, ale tam życie toczy się już całkiem normalnie, na miejscu od razu zapominamy o tym, że większość ludzi w domach smacznie sobie śpi.

Ponieważ zaopatrujemy się w kwiaty hurtowo w sprawdzonych, zaprzyjaźnionych źródłach, mamy pewność, że są świeże. Do każdego zlecenia zamawiamy kwiaty z wyprzedzeniem, tak aby niczego nam nie zabrakło i żeby towar był dla nas wyselekcjonowany i zawsze świeży. To szalenie ważne, bo materiału tak delikatnego jak rośliny musimy być pewne. W końcu towarzyszyć Wam będzie w najważniejszych dla Was chwilach. Na miejscu wpadamy w zakupowy szał jak większość babeczek :) tyle, że zamiast butów i torebek mamy bzika na punkcie kwiatów! Ilość gatunków i odmian może przyprawić o zawrót głowy, ale my lawirujemy pewnie między stoiskami aby trafić do naszych stałych dostawców.

Po udanych łowach wracamy do naszej pracowni, gdzie zaczynamy działać – oczyszczamy i przygotowujemy rośliny tak abyście mogli cieszyć nimi oko jak najdłużej. To ciężki etap i – nie ma co ukrywać – brudna robota :) dziesiątki pojemników, hektolitry wody, ale przecież kochamy to robić!

Efekty już znacie, i co dla nas najważniejsze, lubicie <3 Dziękujemy!!!!

IMG_1690

IMG_1723

4

IMG_1250

1

IMG_1247

IMG_1279

IMG_1258

2

IMG_1839

IMG_1233

IMG_1779

IMG_1298

IMG_1825

IMG_1234

IMG_1805

3

IMG_1844