wolvi1
„Bardzo dziękujemy za udaną współpracę. Dzięki wyjątkowym pomysłom na dekoracje oraz podziękowania, chrzest naszego syna zapadł w pamięć wszystkim gościom! Na pewno skorzystamy z oferty Na trawie na naszym nadchodzącym weselu. Doskonale wspominamy także współpracę z panią fotograf przy pierwszej sesji naszego syna, kreatywność oraz unikatowy styl pozwoliły nam na umieszczenie w rodzinnym albumie oryginalnych zdjęć, a czas spędzony na sesji był dla wszystkich wspólną zabawą. Gorąco polecamy”
Kasia Stachewicz i Piotr Węgrzyn
sniadanie2małe
„Dziękuję Wam, za wyczucie bez słów  i cudowne polne kwiaty do Śniadania: to niezwykle rzadkie porozumienie w czasach, kiedy słowa robią zamieszanie”
Anna Królikiewicz
monia
„Z całego serca polecam współpracę z Na Trawie. Sławka z anielską cierpliwością i dużą dozą zrozumienia dla mojego niezdecydowania wysłuchiwała kolejnych pomysłów, a to co stworzyła przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno dekoracja sali (dopracowana w najdrobniejszych szczegółach) jak i bukiety (świadkowej i mój), a nawet butonierki to prawdziwe dzieła sztuki – delikatne, oryginalne i bardzo efektowne czyli dokładnie to na czym mi zależało. Nie wyobrażam sobie, żebym miała powierzyć oprawę naszego ślubu i wesela komuś innemu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!”
Monika Kugler