Na trawie jest dziełem siostrzanego duetu. Projekt powstał z połączenia miłości do przyrody, pasji fotografowania i chęci tworzenia pięknych rzeczy, a przede wszystkim z potrzeby robienia w życiu tego co się naprawdę lubi. Staramy się dużo podróżować, szukamy inspiracji wyjeżdżając za miasto, pomysły zbieramy podczas pieszych wędrówek. W naszej pracy kładziemy nacisk na naturalne i ekologiczne materiały, pamiątki z przeszłości i tradycję, choć często w odświeżonej wersji.

Sława Murat

Zamiłowanie do natury zaszczepili w nas i pielęgnowali rodzice, a zdolności plastyczne szlifowałam na wydziale Edukacji Artystycznej w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Architekturze Krajobrazu w Sopockiej Szkole Wyższej. Po kilku latach poszukiwań i prób w życiu zawodowym, postanowiłam zacząć działalność, w której mogłabym pracować z pasją i realizować własne pomysły. Jestem autorką kwiatowych kompozycji, aranżacji roślinnych i dekoratorskich.

Alka Murat

Od momentu wypstrykania swojej pierwszej rolki filmu w starym aparacie taty, do dnia dzisiejszego, aparat to mój najlepszy przyjaciel. Zabieram go na mniejsze i większe wycieczki, towarzyszy mi każdego dnia, a także jest moim głównym narzędziem pracy, którą kocham. Ukończyłam kierunek Fotografia Artystyczna w PSP w Orłowie i Intermedia w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.